Kodėl verta rinktis VS Vertimai?

REPUTACIJA. 1999 m. įsteigtos UAB „Verslo strategija“ padalinys VS Vertimai tapo viena iš specializuotų vertimų rinkos lyderių, pasižyminčių sparčia plėtra ir nepriekaištinga reputacija. Bendrovė yra ypač vertinama verslo pasaulyje už greitą ir kruopštų darbą bei patirtį verčiant sudėtingus tekstus įvairiomis temomis. Savo tekstus mums patiki svarbios viešojo sektoriaus institucijos ir verslo įmonės.

KOKYBĖ: VS Vertimai vadovaujasi aukščiausiais kokybės standartais, apimančiais profesionalių vertėjų lingvistinius įgūdžius ir jų patirtį verčiant specifinėmis temomis. Mūsų vertėjai dirba tik su tekstais, kurie atitinka jų kvalifikaciją ir patirtį. Praktiškai kiekvieną vertimą patikrina konkrečios srities ekspertas ir/arba kalbos specialistas, priklausomai nuo kliento reikalavimų. Skirtingai nei daugelis vertimo biurų, mes nesiekiame dirbti su kuo didesniu skaičiumi kalbų ar versti absoliučiai visomis temomis. Vietoj to mes siūlome labai aukštos kokybės vertimus iš/į keletą kalbų, kuriuos atlieka gerai patikrinti ir su mumis pastoviai bendradarbiaujantys profesionalai. Prieš paskirdami konkretų darbą vertėjui, mes įsitikiname, kad jis ne tik puikiai moka atitinkamas kalbas, bet ir turi pakankamų verčiamo teksto srities žinių.

PATIRTIS IR KOMANDA: VS Vertimai atlieka įvairios specifinės tematikos vertimus, pavyzdžiui, ES ir nacionalinės teisės, finansų, mokslo ir žiniasklaidos sričių. Mes kruopščiai atrenkame tik pačius geriausius atitinkamų sričių vertimo profesionalus. Be puikų lingvistinių įgūdžių, jie savo išsilavinimo ar specializacijos dėka yra įgiję konkrečios srities žinių ir atlieka tik užduotis, atitinkančias jų sugebėjimus ir patirtį.

 

Investuokite į patikimas vertimo paslaugas, brangindami savo laiką ir reputaciją.